Bazar zimního oblečení, obuvi a sportovních potřeb

Zveme všechny rodiče dětí ze školy i z dětské skupiny na bazar zimního oblečení, obuvi a sportovních potřeb. Uskuteční se v jídelně školy ve dvou dnech. V pátek 10. 11. a v sobotu 11. 11. pokaždé od 14 do 17 hodin. Kdo nebude chtít být po celou dobu přítomen, ať označí své prodávané věci cedulkami a místo „pokladničkou“ na svůj výdělek. Na konci akce si prosím své zboží zase odvezte, nebo bude darováno potřebným. Akci zajišťují Sabina Kosková a Ruda Gramer, děkujeme!

Vzkaz od Sabiny a Rudy: Všechny zdravíme a těšíme se na Vás na bazárku… Ráda bych vzpomenula na možnost věnovat část výtěžku, případně celý do sociálního fondu školy. Nakupování je někdy vyčerpávající 😊 a protože tuto událost určitě využijeme ke vzájemnému seznámení a k popovídání, budeme mít připravené občerstvení. Na bazaru budu rozdávat přihlášky na vaření na druhé pololetí. Těšíme se na Vás!

V sobotu 11. 11. 2017 se potom v Třebosicích uskuteční vítání sv. Martina na bílém koni. Jako škola zajistíme pro třebosické děti vločky a zapálení lampionků na začátku průvodu Třebosicemi. Uvítáme libovolné množství sněhových královen, víl a skřítků, kteří nám s organizací asi od 17 hodin pomohou. (Akci sv. Martina ještě upřesníme)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *